user-ico
Agnieszka Termin usługi: listopad 2023

Bardzo profesjonalny, szybki transport. Pan dba o powierzine meble, zabezpiecza je i pakuje. Dba o mieszkanie i klatkę schodową. Jest punktualny i słowny. Świetny kontakt podczas wykonywania usługi. Polecam serdecznie.

user-ico
Piotr Termin usługi: sierpień 2023

Profesjonalnie i sympatycznie, polecam.

user-ico
Łukasz Termin usługi: sierpień 2023

Szczerze mogę polecić pana janusza - punktualny, szybki, profesjonalny, przewóz mebli zabezpieczony super, usługa wykonana perfekcyjnie, w przystępnej cenie. Cała operacja wykonana w przeciągu godziny.

user-ico
Monika Termin usługi: lipiec 2023

Witam bardzo dziękuję panu januszowi za usługę i będę na pewno korzystać z usług . Zostałam bardzo źle potraktowana przez inną firmę z Gdańska , godzinę przed przeprowadzką pan bez podania powodu powiedział że nie przyjedzie i się rozłączył

user-ico
Adam Termin usługi: czerwiec 2023

Na Panu Januszu można polegać jak na Zawiszy. Zawsze ma konkurencyjną ofertę i w pełni wyposażony samochód (winda, paleciak), co pozwala szybko i bezpiecznie załadować i dostarczyć pakunek. I ma doświadczenie w przewozie nietypowych gabarytów. Polecam!

user-ico
Michał Termin usługi: czerwiec 2023

Sprawnie, tanio i solidnie, polecam każdemu

user-ico
Mariusz Termin usługi: czerwiec 2023

Bardzo miło, bezproblemowo i bezpiecznie zrealizowany transport- polecam

user-ico
Wojtek Termin usługi: maj 2023

Pan Janusz podchodzi elastycznie do potrzeb klienta. Pomocny. Polecam.

user-ico
Joanna Termin usługi: maj 2023

Jesteśmy b zadowoleni z usług Mini Trans. Transport kanapy z wniesieniem odbył się terminowo i profesjonalnie. Bardzo polecam tą firmę.

user-ico
Michał Termin usługi: kwiecień 2023

Bardzo profesjonalna i szybko obsługa. Gorąco polecam.

user-ico
Piotr Termin usługi: luty 2023

Wszystko super, duża dbałość o transportowane rzeczy. Serdecznie polecam.

user-ico
Sylwia Termin usługi: luty 2023

Świetna współpraca, nie można nic zarzucić. Punktualność, ostrożność i przede wszystkim widać duże doświadczenie , polecam z czystym sumieniem .

user-ico
Bożena Termin usługi: marzec 2023

Polecam, szybko i sprawnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

user-ico
Aleksander Termin usługi: marzec 2023

Pan Janusz pełen profesjonalizm, polecam wszystkim.

user-ico
Konrad W. Termin usługi: marzec 2023

Super kontakt, profesjonalna obsługa. Serdecznie polecam.

user-ico
Magdalena Termin usługi: marzec 2023

Świetna, konkretna firma,polecam

user-ico
Miłosz i Irmina Termin usługi: wrzesień 2022

pan janusz bardzo miły, rzetelny,słowny i zna się na rzeczy,polecimy znajomym . uratował nam życie z przeprowadzką gdyż wyrolowała nas znana inna firma i na pewno z niej już nigdy nie skorzystamy.

user-ico
Kasia Termin usługi: lipiec 2022

Jak zwykle niezawodny :) terminowo, sprawnie oraz w przystępnej cenie :)

user-ico
Zuzanna Termin usługi: czerwiec 2022

Skorzystałam z usług firmy ze względu na potrzebę przewiezienia kanapy. Usługa była dostępna z dnia na dzień, co samo w sobie w Gdańsku jest ewenementem :) Panowie pojawili się punktualnie, byli bardzo mili, pomocni i skorzy do współpracy. Nie było żadnego problemu z kontaktem telefonicznym i umówieniem się na termin wykonania usługi. Wszystko jak najbardziej na plus. Bardzo polecam :)

user-ico
Monia Termin usługi: luty 2022

przeprowadzka poszła bardzo sprawnie choć miałam kilka przedmiotów niewymiarowych Pan sprawnie sobie poradził . Przede wszystkim jeśli ktoś czyta opinie a powinien bardzo polecam Pana, gdyż zostałam na lodzie pewna firma nawet mnie nie poinformowała że nie przyjedzie i dzięki Panu Januszowi mogłam spokojnie się przeprowadzić, jeszcze raz bardzo dziękuję i swoim znajomym na pewno będę polecać Pana Janusz z MINI TRANSU

user-ico
Aneta Harasimiuk Termin usługi: sierpień 2021

Przewoziłam dzisiaj wartościowy, delikatny sprzęt. Przewoźnik bardzo ostrożny, zabezpiecza dobrze urządzenia. Jestem bardzo zadowolona.

user-ico
Maryś Termin usługi: marzec 2020

Bardzo jestem zadowolony z firmy transportowej Mini Trans szybko ,bez niespodzianek , Pan wywiązał się solidnie ze swojej pracy na pewno będę polecać znajomym.Przede wszystkim jest Pan wiarygodny i uczciwy i za to trzeba dziś cenić takich przewoźnków

user-ico
Jolanta Termin usługi: kwiecień 2019

Znalazłam to czego szukałam: szybko, solidnie i tanio. Polecam Mini Trans.

user-ico
Agnieszka K. Termin usługi: maj 2017

Miałam przyjemność skorzystać z usług firmy wczoraj. Kontakt bardzo sympatyczny, wszystko przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Nic tylko gorąco polecać!

user-ico
Tomasz B. Termin usługi: styczeń 2015

Bardzo polecam usługi tego Pana. Miły, rzetelny i na czas. Zostałem na lodzie z inną firmą tutaj udało się sprawę załatwić tego samego dnia. Wyjątkowa dbałość o rzeczy w trakcie przeprowadzki.

user-ico
Irena Termin usługi: czerwiec 2013

bardzo polecam pana ,jest sumienny i odpowiedzialny za rzeczy bądz towar który przewozi.a to jest najważniejsze w dzisiejszych tego typu usługach Irena